Partnerzy

EMMA

Organizacja Non Profit zrzeszająca europejskich miodosytników. "Chcemy sprawić, by miód pitny stał się czym wielkim w Europie".
http://www.euromead.org/

Ami Honey

Naszym Klientom oferujemy prawdziwe, oryginalne, w pełni naturalne miody pitne pochodzące z wielu miodosytni. To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko wysokiej jakości miody pitne, ale również naturalne miody pszczele, zestawy prezentowe, a także profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówienia.
http://amihoney.com/

PitneMiody.pl

Nasza oferta kryje w sobie bogate, unikatowe kompozycje, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Połączenie dawnej receptury ze stylową butelką pozwoliło oferować nam trunek doskonały. Nasze miody pitne przypadną do gustu zarówno znawcom jak i amatorom w zakresie degustacji pszczelich darów.
https://pitnemiody.pl/

Hornad Valley

Hornad Valley jest miodosytnia znajdującą się we Wschodniej Słowacji. Specjalizuje się w produkcji tradycyjnych miodów owocowych korzystając z lokalnych owoców i miodu. Długie leżakowanie miodów w dębowych beczkach nadaje im niepowtarzalny smak.

Pasieka Jaros

Nasze miody pitne produkowane są metodami naturalnymi, bez konserwantów, polepszaczy, sztucznych barwników i aromatów. Surowcem do ich produkcji jest miód pszczeli, woda i zioła. Swoje wybitne walory smakowe osiągają w czasie kilkuletniego leżakowania.
https://www.pasiekajaros.pl/

Ekoostoja

Fundacja EKOOSTOJA jest pozarządową organizacją, której misją jest aktywizacja lokalnych społeczności w podejmowaniu działań sprzyjających zachowaniu agrobioróżnorodności poprzez wykorzystanie jej wartości ekonomicznej.
http://ekoostoja.com/

Pasieka Dziki Miód

Pasieka Dziki Miód to nie tylko sklep, ale głównie mała, rodzinna pasieka. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów pozyskujemy miód rzepakowy oraz inne miody i wyroby pszczele
https://www.dzikimiod.pl/

Superstition Meadery

Jedna z czołowych miodosytni w USA, zdobywca wielu nagród na międzynarodowych konkursach. Od roku 2012 przedstawili światu ponad 300 unikalnych miodów pitnych i cydrów. W ofercie maja miody wytrawne, półsłodkie, słodkie, gazowane i lekkie miody typu session. Polskim konsumentom dali się poznać dzięki kooperacji z browarem Pinta.
superstitionmeadery.com

Apis

Istniejemy od 1932 roku. Nasza oferta obejmuje kilkanaście gatunków miodów pitnych i pszczelich. Łączymy nowoczesność w wychodzeniu naprzeciw potrzebom młodych konsumentów z tradycją objawiającą się w staropolskich recepturach
http://apis.pl/

Mjødgård

Mjødgård to najstarsza miodosytnia w Danii. Znajduje się w południowej Zelandii, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby nasz miód pitny był produkowany w sposób zrównoważony. Jesteśmy dumni z tego, że warzymy nasz miód pitny tak autentyczny i tradycyjny, jak to tylko możliwe. Główny piwowar w Mjødgård ma wielką pasję do wczesnej historii Danii oraz ponad 20-letnie doświadczenie w warzeniu miodu pitnego.
https://mjodgard.dk

Miodosytnia Augustowska

Augustowską Miodosytnie otworzyliśmy, aby w sposób tradycyjny produkować miody pitne najwyższej jakości, stosując tylko naturalne surowce pozyskiwane z terenu Puszczy Augustowskiej i obszarów sąsiednich.
http://augustowska-miodosytnia.pl/

Pasieka

Od początku istnienia „Pasieka” zjednała sobie grono życzliwych i zadowolonych czytelników. Na naszych łamach poruszamy szereg zagadnień związanych z praktycznym i naukowym pszczelarstwem. Opisujemy ważniejsze wydarzenia pszczelarskie, podajemy kalendarium imprez pszczelarskich.
https://www.pasieka24.pl

Apitec

Profesjonalny sklep pszczelarski - Zajmujemy się produkcja oraz sprzedażą artykułów niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej pasieki. 
https://apitec.pl/

Pasieka "MIODY JAKUBOWE"

Pasieka "MIODY JAKUBOWE" stoi w tej właśnie enklawie, gdzie można obserwować ciekawe życie społeczności pszczelej. Pozyskując dary natury przekazujemy je ludziom, a tym sposobem chcemy służyć swoim życiem i pracą innym.
http://www.miodyjakubowe.pl/

Apitec

Miodosytnia Kollektiv powstała z zamiłowania do nowoczesnych (owocowych) miodów pitnych i luki w tej dziedzinie w Europie. Wykonujemy rzemieślnicze miody pitne, wykorzystując nowoczesne spostrzeżenia i techniki, które zapewniają nam dobrą fermentację, a tym samym czysty i zrównoważony, ręcznie wytwarzany produkt. Jakość to podstawa naszych miodów pitnych. Używamy najlepszego miodu jaki możemy znaleźć i wysokiej jakości owoców. Kontakt: kollektiv.mead@gmail.com

Metsiederei Eckert

Metsiederei Eckert to szwajcarska miodosytnia. Głównym jej celem jest uhonorowanie pszczół i wytwarzanie wybitnych miodów pitnych. Miodosytnia ta jest medalistą MazerCup i zdobywca tytułu najlepszego miodu w konkursie MeadMadnessCup 2018.
https://www.metsiederei.ch/

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowyc

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych powstało od 2010 r. Głównymi celami organizacji są promocja warzenia piwa metodami domowymi, edukacja w zakresie metod, surowców, sensoryki i stylów piwa, a także organizacja konkursów piw domowych i kształcenie kadr sędziowskich. Stowarzyszenie skupia blisko 1600 piwowarów domowych ze wszystkich regionów Polski. Jest gospodarzem m.in. Mistrzostw Polski Piwowarów Domowych oraz Festiwalu Piwowarów Domowych - jednych z największych, corocznych wydarzeń w Europie dedykowanych piwowarstwu domowemu.

Šušvės midus

Šušvės midus Miód pitny był już produkowany przez mojego dziadka i moją matkę, od których przejęłam tajemnicę produkcji miodu pitnego. Cały nasz miód pitny jest wytwarzany z miodu gromadzonego przez nasze pszczoły, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować wysoką jakość miodu pitnego. W produkcji nie stosujemy żadnych dodatków chemicznych, tylko naturalne surowce.
https://susvesmidus.lt/

Miodosytnia Northern Mead

Miodosytnia Northern Mead jest wytwórcą miedzy innymi najlepszego miodu konkursu Mead Madness Cup 2020. Wszystkie miody pitne w Northern Mead robimy z prawdziwego miodu pszczelego. Oprócz tradycyjnych miodów pitnych produkujemy również braggoty (Viking Mjød) oraz miody sesyjne (Nord Mead). Nasze produkty można zamówić na stronie www.noordelijkemederij.nl
www.noordelijkemederij.nl