Partnerzy

EMMA

Organizacja Non Profit zrzeszająca europejskich miodosytników. "Chcemy sprawić, by miód pitny stał się czym wielkim w Europie".
http://www.euromead.org/

Ami Honey

Naszym Klientom oferujemy prawdziwe, oryginalne, w pełni naturalne miody pitne pochodzące z wielu miodosytni. To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko wysokiej jakości miody pitne, ale również naturalne miody pszczele, zestawy prezentowe, a także profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówienia.
http://amihoney.com/

PitneMiody.pl

Nasza oferta kryje w sobie bogate, unikatowe kompozycje, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Połączenie dawnej receptury ze stylową butelką pozwoliło oferować nam trunek doskonały. Nasze miody pitne przypadną do gustu zarówno znawcom jak i amatorom w zakresie degustacji pszczelich darów.
https://pitnemiody.pl/

Farmapol Sp. z o.o.

„Farmapol” Sp. z o.o. należy do grona polskich producentów farmaceutycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z najnowszą wiedzą i standardami technologicznymi, dzięki czemu od lat z sukcesem funkcjonujemy na polskim rynku farmaceutycznym, suplementów diety i kosmetycznym.
http://farmapol.pl

Hornad Valley

Hornad Valley jest miodosytnia znajdującą się we Wschodniej Słowacji. Specjalizuje się w produkcji tradycyjnych miodów owocowych korzystając z lokalnych owoców i miodu. Długie leżakowanie miodów w dębowych beczkach nadaje im niepowtarzalny smak.

Pasieka Jaros

Nasze miody pitne produkowane są metodami naturalnymi, bez konserwantów, polepszaczy, sztucznych barwników i aromatów. Surowcem do ich produkcji jest miód pszczeli, woda i zioła. Swoje wybitne walory smakowe osiągają w czasie kilkuletniego leżakowania.
https://www.pasiekajaros.pl/

Ekoostoja

Fundacja EKOOSTOJA jest pozarządową organizacją, której misją jest aktywizacja lokalnych społeczności w podejmowaniu działań sprzyjających zachowaniu agrobioróżnorodności poprzez wykorzystanie jej wartości ekonomicznej.
http://ekoostoja.com/

Pasieka Dziki Miód

Pasieka Dziki Miód to nie tylko sklep, ale głównie mała, rodzinna pasieka. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów pozyskujemy miód rzepakowy oraz inne miody i wyroby pszczele
https://www.dzikimiod.pl/

Poznańskie Targi Piwne

Co roku zabieramy Was w podróż przez ocean smaków, aromatów i barw piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie.
http://targipiwne.pl/

Tisane

Ziołowe ekstrakty z melisy, jeżówki i ostropestu, miód, wosk pszczeli, olej z oliwek, olej rycynowy, witamina E. Balsam wygładza, nawilża i odżywia szorstkie, spierzchnięte usta. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Chroni usta przed wysuszeniem oraz niekorzystnym wpływem mrozu, wiatru, deszczu i słońca.
http://tisane.pl

Miodosytnia Imbiorowicz

Manufaktura miodu pitnego- tak najlepiej można opisać miejsce, jakie udało nam się stworzyć. Jesteśmy pszczelarzami, którzy zamarzyli o produkcji własnego wina z miodu- po latach i dzięki pomocy wielu osób udało nam się spełnić to marzenie.
https://www.imbiorowicz.pl/

Miodosytnia Augustowska

Augustowską Miodosytnie otworzyliśmy, aby w sposób tradycyjny produkować miody pitne najwyższej jakości, stosując tylko naturalne surowce pozyskiwane z terenu Puszczy Augustowskiej i obszarów sąsiednich.
http://augustowska-miodosytnia.pl/

Nectarica

Nectarica-eu sp. z o.o. jest przedstawicielstwem w UE ukraińskiej firmy zajmującej się miodem. Dostarczamy 100% naturalny ukraiński miód najwyższej jakości hurtowo po najniższych cenach. Miód jest pakowany w wiadrach 25 kg i w beczkach 290 kg na naszej linii w Ukrainie. Dostawa do klienta odbywa się pojedynczo, na półpaletach i paletach z naszego magazynu w Polsce i trwa 2-5 dni w całej UE.
https://nectarica.com/

Don Prestige

Don Prestige Residence. Hotel usytuowany w ścisłym centrum Poznania, 200 m od Starego Rynku, 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica.
https://www.donprestige.com/

Pasieka

Od początku istnienia „Pasieka” zjednała sobie grono życzliwych i zadowolonych czytelników. Na naszych łamach poruszamy szereg zagadnień związanych z praktycznym i naukowym pszczelarstwem. Opisujemy ważniejsze wydarzenia pszczelarskie, podajemy kalendarium imprez pszczelarskich.
https://www.pasieka24.pl

Apitec

Profesjonalny sklep pszczelarski - Zajmujemy się produkcja oraz sprzedażą artykułów niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej pasieki. 
https://apitec.pl/

Apis

Istniejemy od 1932 roku. Nasza oferta obejmuje kilkanaście gatunków miodów pitnych i pszczelich. Łączymy nowoczesność w wychodzeniu naprzeciw potrzebom młodych konsumentów z tradycją objawiającą się w staropolskich recepturach
http://apis.pl/