Informacje

Kings of Mead przy współpracy z EMMA (European Mead Makers Association) i Poznańskimi Targami Piwnymi ma zaszczyt Państwa zaprosić na II Europejska Konferencje Miodosytników. Konferencja odbędzie się już po raz drugi w Poznaniu w dniach 15-16.11.2019. Będzie to kolejna świetna okazja do wzajemnego spotkania miodosytników zarówno tych profesjonalnych i tych domowych z całej Europy i Świata. W tym roku konferencja oprócz ciekawych prezentacji daje możliwość́ poznania się̨ bliżej, wymiany doświadczeń́ i kontaktów. W jej trakcie będzie miedzy innymi możliwość́ wzięcia udziału w szkoleniu MJP (Mead Judging Program) na profesjonalnego sędziego miodów pitnych. Konferencja to też dwa nieformalne spotkania połączone z degustacją miodów pitnych z całej Europy. Po konferencji w dniach 17-18.11.2019 planowany jest zorganizowany wyjazd miedzy innymi do dwóch polskich miodosytni (Imbiorowicz i Jaros). Dokładny program konferencji pojawi się już wkrótce, już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

By potwierdzić uczestnictwo w konferencji lub w wybranych jej częściach, należny jedynie zarejestrować się i określić, w których wydarzeniach konferencji chce się uczestniczyć.

Rejestracja Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji swoją obecność mogą zaznaczyć wypełniając formularz zgłoszenia dostępny w górnym menu lub po kliknięciu w  link: rejestracja
Ważna daty Konferencja odbędzie się w dniach 15-16.11.2019
Wycieczka do miodosytni odbędzie się w dniach 17-18.11.2019
Opłaty Organizator oraz firmy współorganizujące konferencję nie pobierają żadnych opłat za uczestnictwo. Nie ma też biletów wstępu. Uczestnictwo w konferencji jest darmowe, należny jedynie zarejestrować się i wyrazić chęć uczestnictwa w konferencji. 
Dodatkowe opcje:
– szkolenie sędziów miodowych i egzamin MJP(Mead Judging Program) koszt 100zł
– dwudniowa wycieczka do miodosytni Imbiorowicz i Jaros koszt 550zł
Wpłata na konto:
Mateusz Blaszczyk, 44 1140 2004 0000 3502 7211 1486
Program Program dostępny po wyborze opcji z górnego menu lub po kliknięciu w link: program
Miejsce Konferencja odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań. 
Parking Na Międzynarodowych Targach Poznańskich nie ma możliwości zaparkowania samochodu.
Zakwaterowanie

Partnerem Konferencji jest 4-gwiazdkowy hotel Don Prestige, który rekomendujemy wszystkim uczestnikom. Don Prestige ul. Święty Marcin 2, 61-803 Poznań, www.donprestige.com
Miodosytnicy otrzymują zniżkę:
Należy wysłać e-mail z informacją o rezerwacji na adres reception@donprestige.com 
Aby uzyskać zniżkę, musisz podać hasło „KINGS OF MEAD”
Ceny dla nas to:
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem: 200 zł
Pokój dwuosobowy / pokój typu twin ze śniadaniem: 225 zł

Hotel Don Prestige

Międzynarodowe Targi Poznańskie

podziel się / share

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email